Informacje

XLV edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

ilustracja poglądowa

W dniu 8 kwietnia 2022 r. uczennice Technikum ochrony środowiska uczestniczyły w XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, która odbyły się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Do eliminacji okręgowych przystąpiło 339 szkół w 11 kategoriach. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Jasińska z klasy II TAO zajmując 4 pozycję oraz Weronika Sakowska z klasy III TAO, która zajęła miejsce 5 w kategorii ochrona i inżynieria środowiska. Uczestniczki musiały zmierzyć się zarówno z zadaniami teoretycznymi oraz praktycznymi wykonywanymi w terenie. Uczennicom gratulujemy i życzymy kolejnych wyzwań. Opiekunem uczestniczek była Anna Paluszek.

 

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu