Obchody 100–lecia szkolnictwa zawodowego w powiecie kępińskim

Baner szkoły

Obchody 100–lecia szkolnictwa zawodowego w powiecie kępińskim – 11 czerwca 2021 r.
Planowane na 6 czerwca 2020 r. obchody 100–lecia szkolnictwa zawodowego, które miały być połączone z II Zjazdem Absolwentów zostały przeniesione na 11 czerwca 2021 r.
Ze względu na trwające nadal obostrzenia sanitarne musieliśmy zrezygnować z części imprez towarzyszących oraz zmienić formułę obchodów.
Z przykrością informujemy, że epidemia uniemożliwia nam zaproszenie wszystkich gości, z którymi chcielibyśmy świętować ten wspaniały jubileusz. Nie odbędzie się również planowany Bal Absolwentów.
Mamy nadzieję, że za kilka lat – wierząc, że Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina – zorganizujemy spotkanie dla znacznie większej grupy absolwentów niż to będzie miało miejsce 11 czerwca 2021 r.

Prezes Stowarzyszenia                                            Dyrektor ZSP Nr1
Absolwentów i Przyjaciół ZSP nr 1 w Kępnie          Bogumiła Drobina
Zygmunt Nowacki