Sport

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Prezesa MUKS „Czarni” przy ZSP Nr 1 w Kępnie

Zwycięzcy turnieju z dyrektorką

Dnia 6 i 8 grudnia 2021 roku Zarząd Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czarni przy ZSP Nr 1 w Kępnie zorganizował Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej. Jest to tradycyjna impreza sportowa wynikająca z planu pracy naszego klubu. Do tej edycji zgłosiło się dwanaście drużyn z poszczególnych klas naszej szkoły. Rozegrano osiemnaście spotkań w rundzie eliminacyjnej. Wyłoniono sześć najlepszych drużyn tej edycji. W finale z udziałem sześciu drużyn rozegrano dziesięć spotkań. Klasą, która wygrała mecze eliminacyjne i finałowe i zdobyła zaszczytny tytuł Mistrza Szkoły, to klasa IV THE. Miejsce drugie przypadło klasie IV TI. Trzecie miejsce zdobyła klasa III g TI, czwarte miejsce przypadło klasie III gTI.

Uroczystego podsumowania turnieju dokonała Pani Prezes MUKS "Czarni" przy ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina. Wręczając pamiątkowe puchary i dyplomy oraz nagrody dla najlepszych zawodników i bramkarza podziękowała wszystkim uczestnikom za duże zaangażowanie, kulturę gry i wysoki poziom turnieju.

Najlepszy zawodnik - Piotr Łuczka IV TI

Najlepszy strzelec - Kacper Fojtar IV THE