Sport

II miejsce spośród 271 szkół z całego województwa we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2019/2020

sdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

II miejsce spośród 271 szkół z całego województwa we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2019/2020

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
Czermin, 15.09.2020 r.

Dziewczęta:

1.Najdek Hanna, Stryjakiewicz Krystian
2.Wodnik Agnieszka, Janik Zuzanna
3.Kokot Martyna, Gołaś Julia
4.Bacińska Dagmara, Tęsiorowska Magdalena

Chłopcy:

1.Krawczyk Sebastian, Maciejewski Łukasz
2.Osesiak Maciej, Rachel Dawid
3.Gasztych Filip, Skoczylas Hubert
4.Wika Bartosz, Fojtar Kacper

W turnieju wzięło udział piętnaście par, które walczyły o najlepszą lokatę w Mistrzostwach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie.
W kategorii dziewcząt zgłosiło się pięć par, natomiast w kategorii chłopców do zawodów przystąpiło dziesięć par.
Zawody zorganizowano na boisku do siatkówki plażowej w Czerminie. Zawody rozegrano systemem brazylijskim do dwóch przegranych meczów.
Dodatkowo wsparcia finansowego na wyżywienie udzieliła uczestnikom turnieju na kiełbaski z grilla Rada Rodziców przy ZSP nr 1 w Kępnie.
Pamiątkowe medale i dyplomy wręczył  wiceprezes Zarządu MUKS „Czarni” Adam Kłodnicki.