Informacje

Wycieczka dydaktyczna do Poznania na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO

zdjęcie młodzieży ZSP nr 1 w Poznaniu

W czwartek 20 października 2022 roku uczniowie kilku klas technikum ochrony środowiska brali udział w wycieczce dydaktycznej do Poznania. Celem wycieczki było uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLECO. Młodzież podczas zwiedzania stoisk miała możliwość poznania najnowszych technologii oraz nabycia doświadczeń w branży ochrony środowiska. Uczniowie skorzystali również z warsztatów naukowych prowadzonych przez wybitnych naukowców.
Młodzież naszej szkoły bardzo mile wspomina ten wyjazd, dzięki któremu nabyli nowych doświadczeń zawodowych a przy okazji różne klasy ochrony środowiska się integrowały.
Opiekunami wycieczki były: Anna Paluszek i Danuta Wabnic.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu