Biblioteka

W naszej szkole odbywa się po raz piąty ogólnopolska akcja promująca czytelnictwo

Plakat promujący akcję CZYTAJ PL

Ambasadorki Akcji Czytaj PL

W naszej szkole odbywa się po raz piąty ogólnopolska akcja promująca czytelnictwo pod tytułem: „Upoluj swoją książkę”.

W tym roku ambasadorkami czytelnictwa zostały: Weronika Sakowska z kl. IV TAO, Julia Bołoz  z kl. IV g AG i Magdalena Zawada z kl. IV g TR! Dziewczyny otrzymały darmowe koszulki według oryginalnego projektu Michała Loby. Koszulki zawierają kod QR, który po zeskanowaniu zapewnia bezpłatny dostęp do ebooków i audiobooków przez cały listopad.

Do biegu, gotowi, start! Ruszamy z CZYTAJ PL 2022

Udział w akcji jest bardzo prosty: wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Woblink, przejść do zakładki Czytaj PL i zeskanować kod QR. Dotychczas w akcji Czytaj PL było dostępnych 12 pozycji, w tej edycji dołącza do nich sześć tytułów młodzieżowych, a więc łącznie 18 książek.
Plakaty z kodami rozmieszczone są w trzech miejscach: na korytarzu obok biblioteki szkolnej, świetlicy oraz pokoju nauczycielskiego. Czytać i słuchać bestsellerowych książek można przez cały listopad.

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów oraz nauczycieli do uczestnictwa w akcji.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu