Informacje

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

zdjęcie młodzieży występującej na akademii

W piątek 21 czerwca br. odbyła się akademia podsumowująca miniony rok szkolny. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Starosta Powiatu Kępińskiego Alicja Śniegocka, Wicestarosta Renata Ciemny, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Promocji Regina Marczak oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik, Dyrekcja, Nauczyciele oraz Pracownicy Obsługi i Młodzież. Pani Dyrektor Agnieszka Krysiak oraz Pani Urszula Tyra wręczyły nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce, z najwyższym progresem oraz wysoką frekwencją. Uczniowie i nauczyciele podejmowali wiele inicjatyw – podsumowała Pani Dyrektor - są to: sukcesy sportowe, sukcesy w projektach społecznych ( Złote Wilki w Olimpiadzie Zwolnieni z teorii) oraz zdobycie tytułu Złotej Szkoły NBP. 

Imprezę prowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego: Matylda Grabicka i Mateusz Kemski. Podczas akademii ze wzruszeniem pożegnano również nauczycieli odchodzących na zasłużoną emeryturę. Są to Panie: Iwona Nowicka i Maria Połomska-Wojtasik oraz Pan Antoni Matuszewski. 

Całość uroczystości dopełniła część artystyczna, podczas której uczniowie i występujący gościnnie absolwenci, pokazali swoje umiejętności taneczne i wokalne. Akademię przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pań: Dagmary Przybyła, Ilony Błach, Małgorzaty Chyskiej-Drozd, Sylwii Bednarz, Katarzyny Grabickiej oraz Pana Radosława Słowińskiego.

Po tak doniosłym wydarzeniu pozostało tylko podążać za słowami piosenki „Idę na plażę…”

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu