Informacje

Uczniowie z naszej szkoły najlepsi w Polsce oraz w województwie!

Magda, Kinga i Alicja

Podczas Wielkiego Finału X Edycji Olimpiady “Zwolnieni z Teorii’’ projekt ,,Z nami się nie boisz” realizowany w ramach olimpiady ,,Zwolnieni z teorii” tworzony przez Magdalenę Znaj, Kingę Pilarek oraz Alicję Ciesielską z drugiej klasy technikum reklamy zdobył ,,Srebrnego Wilka” za najlepszy projekt w województwie oraz ,,Złotego Wilka Pitch Contest Publiczności” za najlepszą prezentację projektu w roku 2024. Drugi projekt ,,Wirtualne społeczeństwo” stworzony przez Szymona Rubiszewskiego, Maćka Gasztycha, Filipa Parzonkę i Michała Dziewięckiego również zdobył ,,Srebrnego Wilka” za najlepszy projekt w Wielkopolsce, a także ,,Złotego Wilka” za najlepszy projekt w Polsce w kategorii przestrzeń miejska. Grupami projektowymi opiekowała się Pani Iwona Idzikowska.
Gratulujemy!

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu