Informacje

Sztafeta Zawodowców oraz Warsztaty tematyczne.

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu kępińskiego na imprezę plenerową Sztafeta Zawodowców oraz Warsztaty tematyczne.

W dniu 17 czerwca na boisku LO Nr 1 odbędzie się bieg integracyjny, a od godz. 10,00 w bloku B budynku ZSP Nr 1 odbywać się będzie rywalizacja w ramach sztafety zawodowców, gdzie w kategorii drużynowej i indywidualnej uczestnicy będą mieli do wykonania krótkie zadania praktyczne o charakterze zawodowym z różnych branż. O zwycięstwie zadecyduje poprawność i tempo wykonywania poszczególnych zadań.
W dniu 18 czerwca odbywać się będą warsztaty rozwijające pasje i zainteresowania, które mogą w przyszłości przerodzić się w fachową wiedzę i kwalifikacje zawodowe.
Zadanie realizowane dzięki dofinansowaniu Powiatu Kępińskiego w ramach zadania "Zawodowiec to fachowiec".