Informacje

Sprzątanie Świata Łączy Ludzi - 30 edycja akcji

uczennice biorą udział w Sprzątaniu Świata

Uczniowie technikum ochrony środowiska jak co roku przyłączyli się do Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. W tym roku obchodzimy 30 edycję, której hasłem jest ,,Sprzątanie Świata Łączy Ludzi”. Celem tegorocznej edycji jest włączenie zbiórki odpadów, które często umykają naszym oczom, a jednocześnie stanowią duży problem dla naszego środowiska, promowanie nie śmiecenia i inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Klasy technikum ochrony środowiska wyruszyły, by oczyścić z odpadów najbliższą okolicę naszej szkoły . Została również stworzona wystawa dotycząca tego działania, którą mogli podziwiać uczniowie i nauczyciele. Opiekę nad uczniami podczas akcji sprawowały Panie Anna Paluszek i Elżbieta Kosik-Perczak.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu