Informacje

Spotkanie Absolwentów

spotkanieabsolwentwo

Spotkanie Absolwentów

7  czerwca absolwenci dwóch klas Liceum Ekonomicznego oraz Liceum Administracyjnego spotkali się z okazji 25 lecia ukończenia szkoły. Wychowawczyniami tych klas były Bogumiła Drobina, Ewa Kijak – Dacko i Janina Balcer. Do spotkania dołączyli także  wychowawcy pozostałych klas z tego rocznika Urszula Tyra i Henryk Michalczyk.  Spotkanie rozpoczęło się w ZSP Nr 1, gdzie  wspominano nauczycieli, zajęcia i studniówkę, która w tamtych latach odbywała się w szkolnych murach. Zebrani byli pod wrażeniem zmian, jakich dokonano przez ostatnie ćwierć wieku. Następnie wszyscy udali się na imprezę. Tam toczyły się długie rozmowy pełne wspomnień i anegdot. Był też film, który przytoczył i uporządkował najważniejsze z nich. Spotkanie po latach wprawiło wszystkich w doskonały nastrój. Zabawa trwała do białego rana.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu