Biblioteka

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY pod patronatem STAROSTY KĘPIŃSKIEGO –rozstrzygnięty!

informacja o rozstrzygnięciu konkursu

W dniu 25 kwietnia 2024 roku rozstrzygnięto XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny pod patronatem Starosty Kępińskiego, na ilustrację do wybranego fragmentu „Kordiana” Juliusza Słowackiego.
Mamy zaszczyt  ogłosić, że wśród uczniów naszej szkoły, którzy brali udział w konkursie są laureaci i wyróżnieni.
I tak: II miejsce zajęła Nicola Wilk z kl. IV TAO, wyróżnienie otrzymała Lena Grycman z kl. II LOB, a  Nagroda Specjalna Dyrektora PBP Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu została przyznana Nicoli Wilk z kl. IV TAO.
Organizatorzy konkursu – biblioteki szkół ponadpodstawowych Powiatu Kępińskiego oraz PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu Filia w Kępnie dziękują uczniom za liczny udział w tym konkursie plastycznym i gratulują laureatom.
Podsumowanie konkursu plastycznego i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystości Narodowego Czytania we wrześniu tego roku.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu