Informacje

Pasjonujące e-rozgrywki w ZSP nr 1!

najlepsza drużyna w kategorii CS

26.01.24 r. w naszej szkole odbył się turniej e-sportowy w trzy popularne gry: FIFA, Counter-Strike i League of Legends. To wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkoły, ponieważ integruje miłośników gier komputerowych oraz uczy zdrowej rywalizacji. Tegoroczna edycja rozpoczęła się wykładem na temat cyberbezpieczeństwa, który poprowadził pan Piotr Kwapisz. Następnie młodzież przystąpiła do rywalizacji o tytuł mistrza szkoły w wybranej kategorii e-sportowej.
W Fifę najlepszy okazał się Jakub Nowakowski, w LOL’a drużyna w składzie: Kajetan Doktor, Tomasz Solecki, Krystian Nowicki, Michał Jański i Jakub Solecki. W CS zwyciężyli:  Oskar Sołyga, Aleksander Lorek, Filip Stężały, Alan Trzeciak oraz Michał Kaźmierczak. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Predator Games.  
Organizatorem wydarzenia byli: pan Piotr Kwapisz, pani Magdalena Roy oraz pan Piotr Kulig.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu