Informacje

Ogromny sukces grup projektowych Explozja Talentów oraz Prawo Pięści w Internecie

ilustracja poglądowa

W ramach Olimpiady Zwolnieni z teorii w kraju zgłoszono 3231 projektów, z których 371 zakwalifikowało się do rankingu szkół. Wśród tych fantastycznych inicjatyw znalazły się projekty uczniów naszej szkoły. Praca zespołu w składzie: Damian Baliga, Wiktoria Biczysko, Agnieszka Błażejewska, Zuzanna Bollin, Anna Broda, Kamil Burzała, Aleksandra Kluziak, Zuzanna Kukulska, Agata Nowicka, Martyna Orzechowska, Filip Smyrek, Adam Urbański i Karolina Wartecka pod opieką Pani Iwony Idzikowskiej została doceniona i otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Złote Wilki. W dniach 18-20 maja br. uczniowie uczestniczyli w Gali Finałowej VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z teorii w Warszawie. W ostatecznym rankingu zajęli 58 miejsce w Polsce i 5 w województwie. Projekty Explozja Talentów oraz Prawo Pięści w Internecie  w województwie zajęły drugie miejsce w swoim formacie. Prawo Pieści zakończyło swoje zmagania z Brązowym Wilkiem.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu