O tradycji pamiętam... piszę kartkę na Święta

kartka świąteczna z napisem O tradycji pamiętam

Biblioteka szkolna współpracując z PBP Książnicą Pedagogiczną Filią w Kępnie włączyła się w realizowaną przez Filię akcję: "O tradycji pamiętam… piszę kartkę na Święta”. Ideą akcji jest propagowanie wysyłania tradycyjnych papierowych kartek świątecznych zamiast życzeń cyfrowych.
W ramach tego biblioteka otrzymała kartki świąteczne przygotowane przez pracowników Książnicy Pedagogicznej.
Czytelnicy, którzy w przedświątecznym czasie odwiedzą naszą bibliotekę szkolną mogą otrzymać taką kartkę, na której można napisać świąteczne życzenia i podarować ją wybranej przez siebie osobie.
     Kartki świąteczne z życzeniami napisanymi przez klasowych łączników bibliotecznych z kl. VTAO , I TA, I LOC zostały przekazane pracownikom Książnicy.

Czytelnicy !
 Z okazji Świąt życzymy Wam dużo zdrowia, miłych chwil spędzonych w najbliższym gronie i czasu na czytanie książek!