Informacje

Nauka przez zabawę, czyli akcja Ratuj Misia!

uczennice promują książkę Z nami się nie boisz

6 czerwca w szpitalu w Kępnie odbyło się wydarzenie "Ratuj Misia" z okazji Dnia Dziecka, w którym uczestniczyli nasi uczniowie w ramach współpracy ze szpitalem i promocji projektu ,,Z nami się nie boisz” realizowanego w ramach olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii". Dzieci praktykowały prawdziwe procedury medyczne, ucząc się badać misie i udzielania ratunku w sytuacjach kryzysowych. Podczas wydarzenia uczestniczki projektu ,,Z nami się nie boisz" Magdalena Znaj, Kinga Pilarek i Alicja Ciesielską z II klasy technikum reklamy pod opieką Pani Iwony Idzikowskiej zaprezentowały dzieciom własnoręcznie wykonaną książeczkę o lękach i emocjach, a także rozdały każdemu z maluchów egzemplarz wraz z opaską na rękę. Książeczki dotarły również do małych pacjentów kępińskiego szpitala.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu