Nagrodzeni w projekcie "Aktywna Biblioteka"

uczennice nagordzone w projekcie Aktywna Bibliotek

8 maja 2023 r. w PBP Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji projektu pt. „AKTYWNA BIBLIOTEKA”. W projekcie wzięło udział 19 szkół z miast i powiatów: Kalisza, Jarocina, Kępna, Ostrowa Wlkp., Ostrzeszowa i Pleszewa. Zebrani mieli okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu pani Haliny Mamos-Cembrzyńskiej oraz dzieci i młodzieży ze Studia Piosenki „Wokalmania”.

Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród laureatom organizowanych w ramach projektu konkursów.
WYNIKI:

1. Konkurs dla nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych pt. "Aktywna Biblioteka": wyróżnienie Danuta Wabnic - biblioteka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie.
  2. Biblioteczny program lojalnościowy dla bibliotek szkolnych pt. Przyjaciel Książnicy": wyróżnienie Danuta Wabnic - biblioteka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie.
  3. Konkurs literacko-plastyczny dla uczniów pt. "Książkowa talia kart" kategoria: szkoły ponadpodstawowe:
    I miejsce: Agata Połomska kl. IV TAO
    II miejsce: Oliwia Grzezółka kl. III TAO
    III miejsce: Nicole Wilk kl. III TAO.
    Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!