Informacje

Mistrzostwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców.

Dnia 18 października 2022 roku Zarząd MUKS Czarni” przy  ZSP Nr 1 w Kępnie zorganizował XXII Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców. Na dwóch boiskach do siatkówki plażowej w Czerminie już od godziny dziewiątej do rywalizacji sportowej przystąpiły dziewczęta  jak i chłopcy.  W kategorii dziewcząt do turnieju zgłoszono osiem par. Rozegrano czternaście spotkań systemem  brazylijskim, gdzie wyłoniono najlepsze pary. Zuzanna Łukianowska, Kinga Pilarek, Julia Hojka, Natalia Chlewicka, Julia Drelak, Kamila Mankivska, Zuzanna Zimoch, Agata Morawiak, Paulina Haglauer, Michalina Zawadzka, Amelia Michalczyk, Julia Hojka, Wiktoria Tyc, Weronika Walczak, Weronika Dąbrowska, Izabela Drapiewska

W kategorii chłopców do turnieju  przystąpiło dwanaście par, gdzie rozegrano dwadzieścia dwa mecze(systemem brazylijski: podwójnej eliminacji). Miejsce pierwsze przypadło Szymonowi Skotnikowi i Hubertowi Skoczylasowi. Kacper Jędrzejak i Jakub Wawrzynowski uplasowali się na miejscu drugim. W meczu o trzecie miejsce Kacper Kuboszek i Mikołaj Mańka pokonali Kacpra Ciesielskiego i Jędrzeja Biedę. Podsumowania turnieju dokonał Wiceprezes MUKS „Czarni” Adam Kłodnicki wręczając pamiątkowe medale i dyplomy. Dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców przy ZSP Nr 1w Kępnie uczestnikom zawodów przygotowano napoje i ciepły posiłek.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu