Informacje

Mikołajkowy turniej piłki nożnej halowej

Dnia 19 grudnia 2023 roku nauczyciele wychowania fizycznego ZSP Nr 1 w Kępnie zorganizowali Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożną. Jest to tradycyjna impreza sportowa odbywająca się w sali sportowej. Do turnieju zgłosiło się 22 drużyny chłopców. Klasy rozlosowano na sześć grup (A-F). Zwycięzcy grupy A, B i E rozegrali pierwszy półfinał, zwycięzcy grupy C, D i F rozegrali drugi półfinał. W wyniku rywalizacji w dwóch grupach wyłoniono zespoły do ścisłego finału: 3 LOA-1 LOA i 5TGI- 2TI

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce zajęła klasa 3 LOA
II miejsce 1 LOA
III miejsce 5 TGI
IV miejsce 2 TI
V miejsce klasy III TI i II THE

Całej imprezie towarzyszył pokaz cheerleaders z klasy 1LOB, oraz rozegrano mecz towarzyski w piłkę nożną dziewcząt.
Uroczystego podsumowania turnieju dokonała Pani dyrektor Urszula Tyra, wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców dla najlepszego zawodnika- Piotr Głowik, najlepszy strzelec- Filip Wiśniewski oraz najlepszy bramkarz- Kacper Hłądźyński. Pani dyrektor podziękowała wszystkim uczestnikom za duże zaangażowanie, kulturę gry i wysoki poziom turnieju.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu