Informacje

Mamy to! Jesteśmy Złotą Szkołą NBP!

certyfikat Narodowego Banku Polskiego

Na przełomie lutego i marca w naszej szkole realizowany był ogólnopolski program edukacyjny „Złote Szkoły NBP”, którego celem jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów. Tegoroczna IV edycja odbywała się pod hasłem: „Polski złoty w obiegu od 100 lat. NBP i jego funkcja emisyjna”. W ramach programu zrealizowane zostały 3 zadania: warsztat uczniowski, debata szkolna i lekcja z ekonomią. Za realizację zadań odpowiedzialna była Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej w składzie: Zofia Bryłka, Milena Jurasik, Oliwia Gandecka, Marlena Barczok, Julia Boroń, Patrycja Żurecka, Jan Tomala, Marcel Brząkała, Wojciech Przewdzięk i Franciszek Sobczyk – uczniowie z klasy 3 TEM oraz nauczyciele Karolina Michalska, Agnieszka Kubot, Mieczysław Lis i Marcin Wiatrak. Różnorodne działania pozwoliły na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, co zostało pozytywnie ocenione przez komisję konkursową i poskutkowało nadaniem naszej szkole prestiżowego tytuł „Złotej Szkoły NBP”. Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym!

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu