Informacje

Małe a duże w miesięczniku Cogito

W Ogólnopolskim edukacyjnym miesięczniku dla młodzieży Cogito napisano o projekcie społecznym "MAŁE a duże" realizowanym w ramach IX Olimpiady Zwolnieni z teorii. Uczniowie z grupy projektowej w składzie: Aleksandra Kluziak, Kacper Hłądzyński, Julia Stasiowska, Aleksandra Kempa, Klaudia Gąszczak, Natalia Nawrot, Edyta Cicharska, pracowali nad zmianą postrzegania szczęścia i doceniania małych gestów, działań w życiu codziennym. Projekt realizowany był pod opieką nauczyciela Zwolnionych z teorii Iwony Idzikowskiej. O działaniach młodych ludzi z ZSP nr 1 w Kępnie mówiono w Radio ESKA, w Radio SUD, w Radio LUZ. Pisano również w lokalnej prasie: Tygodniku Kępińskim, Pulsie Tygodnia, Kurierze Lokalnym oraz wspomniano o projekcie w socialmediach: Kępno dla Was, Ilustrowany Tygodnik Powiatowy, SUD, ESKA. Patronem "MAŁE a duże" został Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie. Ważnym punktem w działaniach była współpraca z DKMS i zapisywanie chętnych do Światowego Banku dawców szpiku kostnego. Stoisko można było zobaczyć na zebraniu z rodzicami w ZSP nr 1, na XXXI Finale WOŚP, na imprezie charytatywnej dla Sary Rachlak oraz wieczorze gier planszowych Planszostrada. 

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu