Biblioteka

Laureatka rejonowego konkursu plastycznego!

praca Pauliny Banaś

13 czerwca 2023 r. w PBP Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji konkursu Rodzinne Potyczki - „Uroki mojego miasta i regionu inspirowane twórczością artystyczną Władysława Kościelniaka”. Na konkurs wpłynęło wiele wspaniałych prac z całej południowej Wielkopolski.
Uczennica naszej szkoły zdobyła w kategorii szkoły ponadpodstawowe:
II miejsce - Paulina Banaś kl. I TA.
14 czerwca 2023 r. w siedzibie kępińskiej filii Książnicy Pedagogicznej Paulina Banaś odebrała dyplom i nagrodę za zajęcie II miejsca.
Kierownik filii kępińskiej biblioteki Anna Wróblewska  pogratulowała sukcesu uczennicy życząc jej dalszego udziału w konkursach. Opiekunem ucznia była Danuta Wabnic. Na załączonych zdjęciach w prawym górnym rogu planszy nagrodzona praca Pauliny. Gratulujemy!

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu