Informacje

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Zostań Ekonomistą”

laureaciogolnopolskegozsotanekonomista

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Zostań Ekonomistą”

W dniu 31 maja w Poznaniu odbył się finał VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Zostań Ekonomistą”. Etap I polegał na przygotowaniu eseju naukowego opartego na przeprowadzonym wcześniej badaniu statystycznym. W konkursie udział wzięło 121 zespołów z całego kraju, w tym dwa zespoły z ZSP Nr 1 w Kępnie: Anna Bąk, Marcel Brząkała i Jan Tomala oraz Jan Grzesiak, Oliwia Rzepecka i Nadia Zieleniak. Do finału konkursu zakwalifikowanych zostało 20 zespołów, w tym zespół reprezentujący naszą szkołę. Zadaniem finalistów było przedstawienie prezentacji na temat przygotowanego wcześniej eseju oraz udział w dyskusji na temat poruszony w pracy. Uczniowie klasy I Technikum Ekonomicznego: Anna Bąk, Marcel Brząkała oraz Jan Tomala przygotowali prace na temat: „Dochodów i oszczędności młodzieży w szkołach średnich”. W finale konkursu zespół zajął 5 miejsce, zdobywając tytuł laureata Konkursu oraz uzyskując indeks na studia I-stopnia na wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Opiekunem uczestników konkursu była Pani Agnieszka Kubot.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu