Biblioteka

Szkolny konkurs plastyczny pn. „Polecam książkę z biblioteki szkolnej” rozstrzygnięty!

19 grudnia 2023 roku wręczono dyplomy i nagrody dla laureatów i wyróżnionych w Szkolnym Konkursie Plastycznym  pn. „Polecam książkę z biblioteki szkolnej”. Na konkurs dostarczono 87 prac.
Prace zgłoszone do konkursu zostały wykonane różnymi technikami. Przeważały prace wykonane farbami, kredkami, pisakami, ołówkiem znalazły się też prace wyklejane oraz prace wykonane w grafice komputerowej. 
Autorzy prac wykazali się kreatywnością i pomysłowością oraz odmiennym podejściem do zadania. W dostarczonym materiale konkursowym widać inwencję twórczą uczniów, którzy projektowali okładkę do książki.
11grudnia 2023 roku jury konkursowe w składzie: Anna Gawrońska- kierownik szkolenia praktycznego, Małgorzata Lisiecka, Marzena Kalinowska- n-le przedmiotów zawodowych uwzględniając stronę techniczną, kompozycyjną i interpretacyjną prac - zgodnie z regulaminem konkursu - wyłoniło 4 laureatów oraz przyznało 4 wyróżnienia:
I miejsce – Nicole Wilk kl. IV TAO
II miejsce- Dorota Rozwadowska kl. I LOC
III miejsce- Dominika Urbańska kl. I TR
III miejsce- Wiktoria Grzezółka kl. IV TAO

Wyróżnienia: Daniela Bilenko kl. I TR, Agata Spodymek kl. V TR, Wojciech Mołas kl. IVTAO, Krystian Świtała kl. V TR. 

Konkurs w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa przeprowadziła Danuta Wabnic.

Prace laureatów oraz osób wyróżnionych wyeksponowane są na korytarzu obok biblioteki. Pozostałe prace można oglądać w bibliotece szkolnej na wystawie pokonkursowej.  

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy kreatywności i talentu!

Serdecznie zapraszamy do oglądania prac!

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu