Informacje

Czas zawodowców w kolejnej odsłonie

uczniowie klasy III TI w czasie praktyk

W dniach 28 – 31 marca uczniowie klasy III technikum informatycznego wzięli udział w zajęciach praktycznych w ramach programu „Czas zawodowców – BIS”, przygotowujących do wykonywania zawodu technik informatyk.
Zajęcia odbywały się w pracowniach Liceum Ogólnokształcącego nr 5 im. Jana III Sobieskiego w Kaliszu.
Z kolei 31 marca br. w gmachu Politechniki Poznańskiej miało miejsce uroczyste podsumowanie Programu „Czas Zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”. Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za liczne działania prowadzone w ramach projektu, w tym popularyzowanie wśród uczniów i nauczycieli doskonalenia kompetencji i kształcenia zgodnego z potrzebami rynku pracy.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu