Informacje

Bal Połowinkowy 2022 czyli symboliczne wejście w drugą połowę nauki

uczniowie tańczą walca

„Kto dobrze zaczął, jest już w połowie drogi”

Horacy

28.10.2022 r. w restauracji Awra młodzież z klas: 3LOA, 3LOB i 3TI wraz z wychowawcami: Panią Ewą Wróblewską, Panią Krystyną Skibą i Panią Magdaleną Roy, bawiła się na balu „Połowinkowym”. Ten uroczysty wieczór wyznaczył półmetek ich edukacji w ZSP nr 1 w Kępnie. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości: Dyrekcji, Wychowawców, Rodziców, koleżanek i kolegów. Uczniowie, w podziękowaniu za okazywaną pomoc, cierpliwość i wsparcie, zaprezentowali znakomity walc do ballady Ed’Sheerana. Następnie Julia Leśniarek wraz z tatą wykonała liryczny utwór Anioł. Ostatecznie w taneczny nastrój wprowadzili zebranych Antonina Janczyk i Filip Gąszczak  mistrzowsko prezentując sambę. Goście bawili się do późnych godzin nocnych wyznaczając symboliczne wejście w drugą połowę nauki. 

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu