"Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!"

Idą święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj

Biblioteka szkolna współpracując z PBP Książnicą Pedagogiczną Filią w Kępnie włączyła się w realizowaną przez Filię ogólnopolską kampanię społeczną: "Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!". Ideą akcji jest propagowanie wysyłania tradycyjnych bożonarodzeniowych kartek świątecznych zamiast SMS-ów.
W ramach tego otrzymała od Książnicy Pedagogicznej kartki świąteczne. Czytelnicy, którzy w przedświątecznym czasie odwiedzali naszą bibliotekę szkolną i wypożyczali książkę, otrzymali kartkę, na której można było napisać świąteczne życzenia.
Kartki świąteczne z życzeniami napisanymi przez łącznika bibliotecznego z kl. IVTAO zostały przekazane pracownikom Książnicy.
Czytelnicy! Z okazji Świąt życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju, miłych chwil spędzonych w najbliższym gronie.
I czasu na czytanie książek, które pozwolą Wam przenieść się w inne światy!