Informacje

„Dziękuję Wam za to, że nie boję się życia” – tak abiturienci dziękowali za naukę w ZSP nr 1

uczniowie dziękują nauczycielom

26 kwietnia miała miejsce uroczysta akademia z okazji ukończenia szkoły przez uczniów klas maturalnych. Wielu z nich – jak podkreśliła Pani Dyrektor Agnieszka Krysiak - odniosło znaczące sukcesy w nauce, sporcie, jak również w przedsięwzięciach społecznych: wolontariacie, krwiodawstwie oraz w projekcie Wirtualne społeczeństwo, który odbywa się w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Starosta Powiatu Kępińskiego Pan Robert Kieruzal, Wicestarosta Pani Alicja Śniegocka, Ks. Proboszcz Krystian Szenowski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy - Pani Iwona Rataj, Przedstawiciele Rady Rodziców, pracownicy Szkoły, abiturienci oraz ich Rodzice. Uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali świadectwa i nagrody. Abiturienci ślubowali na sztandar szkoły. 
Następnie w części artystycznej młodzież dziękowała nauczycielom za ich pracę oraz wspominała najlepsze chwile w szkole. Całość uświetnił występ, podczas którego uczniowie zaprezentowali talenty wokalne i taneczne. Część artystyczną przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pań: Sylwii Bednarz, Agnieszki Trawińskiej, Magdaleny Roy, Katarzyny Kukuły, Katarzyny Grabickiej, Krystyny Skiby i Pana Marcina Wiśniewskiego. Dekorację przygotowały Panie: Marzena Kalinowska i Małgorzata Lisiecka. 

 

Ta strona wykorzystuje pliki Cookie
Ustawienia Dostępu